fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Socratus icon

Mokyklos bendruomenė veikia pasitikėjimo ir bendradarbiavimo principu. Mokytojai tarpusavyje dalijasi sėkmingais metodais ir kartu ieško sprendimų įvairiose kasdienėse mokyklos situacijose. Mokytojas lydi mokinius jų mokymosi procese, padeda atrasti stipriąsias bei tobulintinas puses, ugdo mokinių gebėjimą savarankiškai planuoti mokymąsi.

Audrius Ivanauskas

Meda Bugenytė

Logopedė

Turbūt sudėtinga būtų prieštarauti teiginiui, kad kalba - raktas į pasaulio širdį. Juk būtent ji įgalina mus visapusiškai pažinti aplinką ir supančius žmones. Išlavinta kalba suteikia pasitenkinimo gyvenimu pojūtį, nes kalbėdami užmezgame ryšį su žmonėmis, galime nevaržomai reikšti savo mintis, emocijas, norus, dalintis žiniomis. Kitaip tariant - tai yra bendravimo ir pažinimo įrankis.

Kad būtum suprastas, turi tuo įrankiu naudotis teisingai. Todėl drįsčiau teigti, kad dirbu labai reikalingą ir prasmingą logopedo darbą, kuris padeda vaikams atrasti visus taisyklingo kalbėjimo bei kalbos privalumus. Vaikai, kurių kalba išugdyta, aiškiau reiškia savo mintis, todėl lengviau bendrauja, geriau pažįsta juos supančią tikrovę, labiau pasitiki savimi ir kitais.

Mokykloje teikiu specialiąją švietimo pagalbą vaikams, konsultuoju tėvus ir pedagogus. Pirmiausia siekiu sukurti ryšį, paremtą abipusiu supratimu ir pasitikėjimu. Tai pasakytina ne tik apie ryšį su vaikais, bet ir su pedagogais bei tėvais, nes bendradarbiavimas yra mano sėkmingo darbo pamatas. Tokiu būdu siekiant pažangos yra sudaromos palankiausios sąlygos veiksmingam darbui. Todėl mokydamiesi vaikai atskleidžia savo gabumus bei stiprybes ir pasiekia geriausių jiems įmanomų rezultatų.

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input