fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Socratus icon

Mokyklos bendruomenė veikia pasitikėjimo ir bendradarbiavimo principu. Mokytojai tarpusavyje dalijasi sėkmingais metodais ir kartu ieško sprendimų įvairiose kasdienėse mokyklos situacijose. Mokytojas lydi mokinius jų mokymosi procese, padeda atrasti stipriąsias bei tobulintinas puses, ugdo mokinių gebėjimą savarankiškai planuoti mokymąsi.

Mindaugas Nefas

Dr. Mindaugas Nefas

Direktorius, istorijos mokytojas metodininkas

Mokykla yra džiazas. Šio žanro aukščiausio lygio atlikėjai yra puikiai įvaldę esminius muzikos atlikimo principus, tad turi daug kūrybiško polėkio improvizacijai. Moksluose to taip pat reikia – judėti pirmyn, nepasitenkinti jau esama situacija, tobulėti ir neprarasti kūrybiškumo.

Kiekvienas mokinys patirs mokymosi sėkmę, jei juo tikės, pasitikės ir jam padės mokytojai ir tėvai. Siekiame sukurti tvariai veikiantį bendradarbiavimo trikampį: mokytojai – mokinys – tėvai.

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Roberta Žižienė

Roberta Žižienė

Direktoriaus pavaduotoja pagrindiniam ugdymui, pilietiškumo pagrindų mokytoja

Esu įsitikinus, kad gerą mokyklą gali sukurti tik bendradarbiaujanti bendruomenė, kurioje vyrauja šiltas ir pagarbus santykis pradedant nuo mažiausiojo iki vyriausiojo, o sprendimų priėmime dominuoja susitarimų ir dialogo kultūra. Geroje mokykloje kiekvienas vaikas yra svarbus, tad kartu kurkime palankią aplinką mokytis, tobulėti, skleistis, orientuokimės ne vien į aukštus akademinius pasiekimus, bet ir į vaiko asmenybės augimui reikalingus gebėjimus. Pasaulis nuolat keičiasi, tad vaikus turime mokyti to, kas aktualu ir reikalinga šiandien, todėl nuolatinis profesinis augimas turėtų būti neatsiejama kiekvieno iš mūsų darbo dalis.

Vaikai yra mūsų atspindys, tad savo pavyzdžiu įkvėpkime juos tikėti, svajoti, siekti ir būti laimingais žmonėmis!

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Roberta Žižienė

Kamilė Pudžemytė

Direktoriaus pavaduotoja ikimokykliniam, priešmokykliniam ir pradiniam ugdymui, etikos mokytoja

Mokykla man – gyvenimo virtuvė su nuostabiausia virėjų komanda. Ir taip, kartais perverda košė, kartais blyneliai prisvyla, tačiau svarbiausia - ta ypatinga patirtis, kai virėjai mokosi vieni iš kitų, ir galų gale iškepa skaniausią dvylikos sluoksnių tortą! Ir taip, mokiniai mėgsta gerai pavalgyti, tad ir metaforos – maisto. ;-)

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Miša Jakobas

Miša Jakobas

Mokytojų mentorius

Viso mano pedagoginio kelio siekiamybė buvo gebėjimas kitus uždegti, pačiam degti ir nebijoti sudegti. O pirmas mano sakinys vaikams visada buvo toks: būkite arti manęs, būkite šalia manęs, kad suspėčiau pamatyti, kad galėčiau padėti.

Mokytojau, tu esi tam, kad vaikai išmoktų pakilti. Tu turi akis – kad matytum, širdį – kad mylėtum, rankas – kad apkabintum.

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input