fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Mokslo diena Vytauto Didžiojo Universitete

Gruodžio 1-ąją dieną visi 5-9 klasių mokiniai mokėsi Vytauto Didžiojo Universitete!

2022 m. lapkričio 23 d.

What's going on in this picture?

Tokį klausimą MO muziejuje išgirdo mūsų vyriausieji mokiniai.

2022 m. lapkričio 21 d.

Kūrybinės dirbtuvės festivalyje „Vaikų knygų sala"

Marko Polo klasė džiaugiasi patekusi tarp laimingųjų nugalėtojų, kurie pelnė galimybę sudalyvauti vaikų literatūros festivalio „Vaikų knygų sala" organizuotame susitikime su knygos „Žmonės ir augalai" autore Patricija Bliuj-Stodulska.

2022 m. lapkričio 18 d.

Nepaprastos viešnios H.K.Anderseno klasėje

Lapkričio 18 d. H. K. Anderseno klasėje teatro mokytojos Sigitos kvietimu svečiavosi dvi ypatingos viešnios - vaikų literatūros festivalio „Vaikų knygų sala" dalyvės.

2022 m. lapkričio 18 d.

Steam Code Academy užsiėmimas

Penktadienį M.Polo klasė su savo mokytoja Lina Ignatavičiūte dalyvavo Steam Code Academy organizuotose steam dirbtuvėse.

2022 m. lapkričio 18 d.

Istorijos pamoka Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekoje

Penktadienio popietę L. da Vinčio klasės mokiniai kartu su auklėtoja, istorijos mokytoja Lina Kopcikaite lankėsi Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekoje.

2022 m. lapkričio 17 d.

DaVinčio klasė Istorijų namuose

Lapkričio 17 dieną su Da Vinči klasės mokiniais apsilankėme nuostabiame, šiuolaikiškame muziejuje „Istorijų namai", kur susipažinome su LIETUVIŠKŲ (!!!) mumijų ir Egipto artefaktų kolekcija.

2022 m. lapkričio 15 d.

Technologijų pamoka Vilniaus meduoliuose

Sudedamoji technologijų pamokų dalis - mityba. Tad šįkart L. da Vinčio klasės mokiniai mokėsi gaminti ir dekoruoti meduolius.

2022 m. lapkričio 8 d.

Projekto „Virtuali pilietiškumo mokykla" kūrybinės dirbtuvės

Lapkričio 7 d. Valstybės pažinimo centre vyko Lietuvos Respublikos Prezidentūros drauge su partneriais inicijuoto projekto „Virtuali pilietiškumo mokykla" kūrybinės dirbtuvės.

2022 m. spalio 27 d.

Projekto „Jauni jauniems" teatro dirbtuvėse

„Menų spaustuvėje" vyksta projektas „Jauni jauniems", skirtas Vilniaus 700 metų jubiliejui. 
2022 m. spalio 24 d.

Svečiuose - iliustratorė Agnė Nananai

Penktadienio rytas gali būti ir laaaabai netikėtas, ypač, kai į svečius užsuka žmogus, paverčiantis knygeles nepaprastai vaizdingomis! Kas tas žmogus? Kaip jis tai padaro? Ar ilgai ilgai skaito knygą, kol sugalvoja, kaip atrodys veikėjai, o gal jam kas nors padeda?

2022 m. spalio 19 d.

Išvyka į Kinologijos valdybą

Spalio 19 dieną DaVinčio klasės mokiniai kartu su klasės vadove Lina Kopcikaite išvyko į Policijos departamento prie LR VRM Kinologijos valdybą. 

2022 m. spalio 14 d.

Mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programų vykdymas

VDU licėjus „Sokratus“ nuo šių mokslo metų imasi naujos veiklos srities – mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programų vykdymo. Kartu su Utenos švietimo centru buvo parengta ir akredituota kvalifikacijos tobulinimo programa „Istorijos ir pilietinio ugdymo aktualijos: nuo dalyko link kompetencijų ugdymo“.

2022 m. spalio 14 d.

Prasidėjo NordPlus Junior projekto įgyvendinimas

Šiais mokslo metais mūsų mokykla laimėjo Švedijos Aukštojo Mokslo Tarybos finansuojamą NordPlus Junior projektą „Skaitmeninis raštingumas ir darnus vystymasis XXI a. mokykloje" (projekto paraišką parengė anglų k. mokytoja Gražina Vaitkunskė). Projekte dalyvauja mokiniai ir mokytojai iš Estijos, Latvijos ir Švedijos mokyklų, o pirmasis susitikimas įvyko koordinuojančioje šalyje - mūsų VDU licėjuje „Sokratus"!

2022 m. spalio 14 d.

Erasmus+ CLIL projekto mobilumo vizitas Italijoje

Tęsdami Erasmus+ projekto 2020-1-ES01-KA229-082954_4" CLIL Connection. Exchanging and Improving CLIL practices through Europe" veiklas, šįkart visi projekto partneriai susitiko Italijoje. Į susitikimą išvyko Šekspyro klasės mokinių delegacija kartu su mokytojomis Alma Mikalauskiene ir Justina Šimanskiene.

2022 m. spalio 6 d.

Mokytojų dienos proga „Moku ir mokau"

Mokytojų dienos proga jau tradiciškai kvietėme tėvelius į renginį „Moku ir mokau", kurio metu jie pristatė savo profesiją ar pomėgius ir bent vienai pamokai pabuvo tikrais mokytojais!

2022 m. rugsėjo 27 d.

Muzikos diena

Nespėję atsipūsti po Europos kalbų dienos, antradienį pradinių klasių mokiniai šventė ir Muzikos dieną!

2022 m. rugsėjo 26 d.

Europos kalbų diena

Europos Tarybos iniciatyva Europos kalbų diena – kartu su Europos Komisija – nuo 2001-ųjų metų rugsėjo 26-osios dienos švenčiama kasmet.

2022 m. rugsėjo 22 d.

Matematika Lietuvos statistikos departamente

DaVinčio klasė šį kartą matematiką nusprendė paspręsti Lietuvos statistikos departamente!

2022 m. rugsėjo 1 d.

Rugsėjo 1-osios šventė

Pagaliau po vasaros atostogų vėl visi susitikome!

2022 m. birželio 23 d.

Paskutinė savaitė prieš atostogas

Šią savaitę skiriame laiko tam, kam kartais trūksta laiko per mokslo metus: žaidžiame, juokaujame, bendraujame su kitų klasių mokiniais, pažįstame ir..... nejučia mokomės.

2022 m. birželio 10 d.

Erasmus+ projekto mobilumo vizitas Graikijoje

Birželio 4-11 dienomis VDU licėjaus „Sokratus“ atstovai: ispanų k. mokytoja Maria Martinez Bort, pradinių klasių mokytoja Kristina Važnevčienė ir du pirmokai: Viljamas ir Agnietė lankėsi Atėnuose (Graikijoje).

2022 m. birželio 8 d.

H.K.Anderseno klasės išvyka

Saulėtos dienos pačios tinkamiausios išvykoms, tad šiandien priešmokyklinukai iškeliavo tyrinėti gamtos!

2022 m. birželio 3 d.

DaVinčio klasės išvyka į Medininkus

Birželio 3 dieną DaVinčio klasės mokiniai turiningai laiką leido Medininkų apylinkėse: lankėsi Pasieniečių mokykloje, Medininkų pasienio punkte, Medininkų pilyje bei geografiniuose objektuose: Aukštojo bei Juozapinės kalnuose.

2022 m. birželio 1 d.

Licėjaus vadovybė dalyvavo Švietimo pažangos asamblėjoje

Birželio 1-ąją, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, VDU licėjaus direktorius Mindaugas Nefas ir jo pavaduotoja pagrindiniam ugdymui Roberta Žižienė dalyvavo Prezidentūros drauge su partneriais VDU Švietimo akademijos, EDU Vilnius, programos „Renkuosi mokyti!" ir Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) inicijuotoje Švietimo pažangos asamblėjoje.

2022 m. gegužės 30 d.

Kosminis skrydis pradinukams

Šiandien licėjaus 1-4 klasių mokiniai patyrė tikrą KOSMINĮ skrydį!

2022 m. gegužės 26 d.

Erasmus+ projekto dalyvių vizitas Lietuvoje

Gegužės 23-27 dienomis mūsų licėjuje vyko Erasmus+ projekto "Los valores a través del arte/Values through art" Nr. 2020-1-ES01-KA229-082202 trečiasis tarptautinis susitikimas, kurio metu projekto partneriai iš Šibeniko vidurinės mokyklos (Kroatija), tarp kurių buvo 4 mokytojos ir 12 mokinių bei mokiniai iš Ispanijos (nuotoliniu būdu) kartu su mūsų mokiniais dalyvavo pačiose įvairiausiose veiklose, skirtose kuo geriau pažinti Europines vertybes per meną ir ne tik.

2022 m. gegužės 26 d.

„Sokratus puota"

Ilgai lauktas bendruomenės renginys „Sokratus puota" ĮVYKO!

2022 m. gegužės 25 d.

Mūsų mokiniai konferencijoje „Jaunųjų tyrinėtojų atradimai”

Gegužės 25 d. mūsų licėjaus mokiniai: Saulė, Mintautė, Kasparas ir Benas kartu su mokytoja Vilma Jočiene dalyvavo Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių gamtamokslinėje praktinių - tiriamųjų darbų konferencijoje „Jaunųjų tyrinėtojų atradimai”. 

2022 m. gegužės 23 d.

Išvyka į Pinigų muziejų

Penktadienį Kolumbo klasė buvo kelionėje po pinigų pasaulį!

2022 m. gegužės 18 d.

Augalų žavadienis

Šiandien mokykloje minėjome Augalų Žavadienį. Bendruomenės nariai buvo kviečiami pasipuošti žaliai ar gėlėtai. Išradingumas pranoko lūkesčius. Detalės buvo derinamos nuo kojinių iki auskarų!

2022 m. gegužės 18 d.

Atsakymų paieškos Klimato kaitos muziejuje

Ar žinojote, kiek gamtos išteklių išeikvojate savo poreikiams ir ko būtų galima atsisakyti?

2022 m. gegužės 12 d.

Fizinio ugdymo pamokos Vytauto Didžiojo universitete

Šiandien VDU licėjaus „Sokratus" 5-8 kl. mokiniams kūno kultūros užsiėmimai vyko VDU Sporto mokslo tyrimų laboratorijoje. Mokinius sutiko prof. dr. Kazys Milašius, kuris kartu su kūno kultūros mokytoja dr. Rasa Mikalonyte teoriškai ir praktiškai supažindino su laboratorijos veikla.

2022 m. gegužės 11 d.

Erasmus+ mobilumo vizitas Lenkijoje

Erasmus+ projektuose dalyvauja ir mūsų mažiausieji, tad šį kartą į mobilumo vizitą Lenkijoje vyko Marko Polo klasės mokinės ir priešmokyklinukas. Projekto "Book story" veiklos apėmė įvairiausias bendras užduotis: popieriaus atsiradimo istorijas, pirmąjį raštą, filmukų kūrimą, žinoma, savo šalies pirmųjų spausdintinų knygų pristatymą.

2022 m. gegužės 9 d.

Erasmus+ projekto mobilumo vizitas Graikijoje

Gegužės 2-6 dienomis Kolumbo klasės mokinių grupė kartu su mokytojomis Gražina Vaitkunske, Lina Kopcikaite ir neformalaus ugdymo vadove Vitalija Latožaite dalyvavo Erasmus+ projekto „CLIL Connection. Exchanging and improving CLIL Practices Through Europe“ veiklose Graikijoje.

2022 m. gegužės 9 d.

Pažintis su „Thermo Fisher Scientific“ veikla

Gegužės 6 dieną mūsų licėjuje lankėsi šauni komanda iš vieno didžiausių privačių tyrimų ir plėtros centrų visame regione „Thermo Fisher Scientific“. Kartu su Darvino klasės mokiniais turėjome netradicinę integruotą biologijos-geografijos pamoką.

2022 m. balandžio 25 d.

Apdovanoti geriausiai protmūšyje pasirodę Lietuvos mokiniai

Gamtos savaitės renginių metu Darvino klasė žiūrėjo dokumentinį filmą „Ties riba: mokslas ir mūsų planeta“ (anglų k.) ir kovo 25 d. kartu su kitais mokiniais iš visos Lietuvos dalyvavo šio filmo pagrindu paruoštame protmūšyje (anglų k.) „Breaking Boundares: The Science of Our Planet“.

2022 m. balandžio 15 d.

Ekskursija po Vilniaus Mažąjį teatrą

Balandžio 13 d. Šekspyro klasė drauge su teatro mokytoja Sigita dalyvavo ekskursijoje po Vilniaus Mažąjį teatrą.
2022 m. kovo 24 d.

Bendruomenė sveikina ir džiaugiasi!

Visa VDU licėjaus „Sokratus" bendruomenė labai didžiuojasi savo vadovų ir mokytojų akademiniais pasiekimais!

2022 m. balandžio 8 d.

Erasmus+ projekto mobilumo vizitas Kroatijoje

Kovo 27 d. – balandžio 1 d. 13 VDU licėjaus „Sokratus” mokinių iš MPolo, Kolumbo ir DaVinčio klasės, lydimi ispanų mokytojos Marijos bei pirmokų mokytojos Jovitos, pradėjo Erasmus+ projekto „Los valores a traves del arte/ Values through art“ savaitę Kroatijoje! Šio projekto tikslas – pagerinti mokinių akademinius pasiekimus, stiprinti bendruomenę ir įveikti mokymosi sunkumus pasitelkiant meną.

2022 m. kovo 23 d.

Gamtos mokslų savaitės veiklos

Visa praėjusi savaitė (kovo 14-18 d.) buvo skirta Gamtos mokslų savaitei, kurios metu visų klasių mokiniai dalyvavo skirtingose veiklose, kuriose persipynė skirtingos disciplinos.

2022 m. kovo 8 d.

Erasmus+ projekto mokinių išvyka

Kovo 6 - 13 dienomis prasideda Erasmus+ projekto „CLIL CONNECTION. EXCHANGING AND IMPROVING CLIL PRACTICES THROUGH EUROPE“ mokinių mobilumo vizitas Madride (Ispanijoje). Šio projekto tikslas - diegti mokyklose CLIL metodiką bei didinti mokytojų motyvaciją dvikalbiam ugdymui. 

2022 m. kovo 7 d.

Nuotolinis renginys „Skaitymo, rašymo sutrikimai"

Kviečiame į kovo 23 d. (trečiadienį) 18 val. vyksiantį nuotolinį renginį Skaitymo ir rašymo sutrikimai" su licėjaus logopede Meda Bugenyte, skirtą VDU licėjaus „Sokratus" mokinių tėvams bei visiems besidomintiems mūsų mokykla. 

2022 m. kovo 4 d.

Ekskursija Lietuvos Respublikos Seime

Šiandien DaVinčio klasė kartu su geografijos mokytoja I. Kudrešova ir matematikos mokytoja A. Mikalauskiene lankėsi Lietuvos Respublikos Seime.

2022 m. kovo 3 d.

Erasmus+ projektų naujienos

VDU licėjus „Sokratus" dalyvauja net keliuose Erasmus+ projektuose kaip partnerinė mokykla. Pagal šiuos projektus vyksta įvairios veiklos ne tik mokykloje, bet ir už mokyklos ribų - susipažinti su kitų mokyklų patirtimi bei tų šalių tradicijomis vyksta mokytojai, o netrukus vyks ir mokiniai. Kviečiame paskaityti plačiau!

2022 m. kovo 2 d.

Žiema žiema, bėk iš kiemo!

Užgavėnės – tai slenkstis tarp nueinančios žiemos ir ateinančio pavasario. Per jas išvarome visa, kas užsiliko per žiemą: purvą, šaltį, negandas, pyktį, o jau tada pradedame laukti šviesos, šilumos, bundančio pavasario.

2022 m. vasario 18 d.

Ką veikia mokytojai per mokinių žiemos atostogas?

Dažnai mėgstama pajuokauti, kad mokytojai turi labai daug atostogų, tačiau mokytojai mokinių atostogų metu dirba, tiesa, tada darbas yra šiek tiek ramesnis, bet ne mažiau intensyvus. Kviečiame apie tai paskaityti plačiau.

2022 m. vasario 14 d.

Pirmasis VDU licėjaus „Sokratus" naujienlaiškis

Kodėl atsirado mūsų pirmasis naujienlaiškis ir kam jis skirtas? Visi žinome, kad atostogos yra nuostabus dalykas! Bet kartais kyla klausimų, o ką per jas veikti? Siūlome savo atostogas leisti prasmingai. Suplanuojame ir įgyvendiname! VDU licėjaus „Sokratus“ mokytojai skuba tėveliams ir mokiniams į pagalbą. Rekomenduojame tai, ką esame patys išbandę ir patyrę.

2022 m. vasario 1 d.

Kūrybinės valandos „Ką padarė žirklės“

Šiandien Kolumbo klasės technologijų pamoka buvo kitokia! Joje persipynė istorija, lietuvių kalba, menas. Iš pradžių susipažinome su Ievos Naginskaitės paroda „Ką padarė žirklės“, kurioje išvydome originalius autorės eskizus, iliustracijas, svarbius dokumentus ir sužinojome, kokia drąsi ir inovatyvi tuo metu buvo kūrėja – ji ne tik vairavo automobilį, bet ir labai kūrybiškai gebėjo savo darbuose užslėpti lietuviškus simbolius. 

2022 m. sausio 13 d.

Sausio 13-osios minėjimas

Sausio 13-osios minėjimo renginius pradėjome sausio 11 d., kuomet 7-8 klasių mokiniai susitiko su Sausio 13-osios nukentėjusiuoju prie Lietuvos radijo ir televizijos komiteto VU universiteto dėstytoju, VGTU inžinerijos licėjaus mokytoju Kęstučiu Bredeliu. 

2021 m. gruodžio 30 d.

„Išmintingi pokalbiai" su Rita Urbonaite

VDU licėjaus ,,Sokratus" psichologo Audriaus Youtube laidoje ,,Išmintingi pokalbiai” - dailės mokytoja Rita Urbonaitė.

2021 m. gruodžio 1 d.

„Išmintingi pokalbiai" su dr. Eirimu Velička

VDU licėjaus ,,Sokratus" psichologo Audriaus Youtube laidoje ,,Išmintingi pokalbiai” - muzikos mokytojas dr. Eirimas Velička.

2021 m. spalio 22 d.

,,Išmintingi pokalbiai” su Maria Martinez Bort

VDU licėjaus ,,Sokratus" psichologo Audriaus Youtube laidoje ,,Išmintingi pokalbiai” - mokytoja Maria Martinez Bort.

2021 m. rugsėjo 30 d.

,,Išmintingi pokalbiai” su Mindaugu Nefu

VDU licėjaus ,,Sokratus" psichologo Audriaus Youtube laidoje ,,Išmintingi pokalbiai" - licėjaus direktorius Mindaugas Nefas.

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input