fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Sausio 13-osios minėjimas

Sausio 13-osios minėjimo renginius pradėjome sausio 11 d., kuomet 7-8 klasių mokiniai susitiko su Sausio 13-osios nukentėjusiuoju prie Lietuvos radijo ir televizijos komiteto VU universiteto dėstytoju, VGTU inžinerijos licėjaus mokytoju Kęstučiu Bredeliu. 

Mokiniai išgirdo unikalų pasakojimą apie tragiškuosius įvykius, apie tai, kaip buvo baisu girdėti miesto gatvėmis riedančius tankus ar prieš nosį mosuojamus ginklus, bet nebuvo minčių neiti ar likti namuose, niekas netikėjo, kad prieš beginklius žmones gali būti panaudota brutali jėga. Pasakojimas palietė ir sujaudino.

DSC_7896.jpg

Sausio 13-ąją pamokas pradėjome prisijungdami prie akcijos "Atmintis gyva, nes liudija" ir uždegdami atminimo žvakeles languose. Taip pat peržiūrėjome ir prisiminėme Sausio 13-osios įvykius peržiūrėdami direktoriaus Mindaugo Nefo paruoštą pasakojimą.

Sausio 14 d. tęsdami Sausio 13-osios minėjimo renginius, 5 - 8 klasių mokiniai dalyvavo virtualiame edukaciniame Lietuvos valstybės naujojo archyvo užsiėmime "Atmintis gyva: Sausio 13-ąją prisimenant", kurio metu mokiniai sužinojo apie archyve saugomus dokumentus, Sausio 13-osios archyvinę medžiagą bei sudalyvavo smagioje viktorinoje. Dėkojame Lietuvos valstybės naujojo archyvo Dokumentų saugojimo ir informacijos skyriaus archyvarei-edukatorei Laimai Lisauskienei ir Lietuvos valstybės naujojo archyvo Dokumentų saugojimo ir informacijos skyriaus archyvarui Dariui Gudeliui.

Kitos naujienos

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input