fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Ką veikia mokytojai per mokinių žiemos atostogas?

Dažnai mėgstama pajuokauti, kad mokytojai turi labai daug atostogų, tačiau mokytojai mokinių atostogų metu dirba, tiesa, tada darbas yra šiek tiek ramesnis, bet ne mažiau intensyvus. Kviečiame apie tai paskaityti plačiau.

Pirmadienį pradėjome mokytojų susirinkimu I pusmečio rezultatams aptarti, pareflektuoti nuveiktus darbus, kylančias problemas, o kartu ir pasvajoti, kur ir ką galime daryti kitaip. Direktorius Mindaugas Nefas pasidžiaugė, kad tik pusmetį dirbdami kaip komanda (mokyklą šiemet papildė nemažai naujų mokytojų), esame pasiekę pakankamai gerus rezultatus, ir ne vien akademine prasme, bet ir susitarimų laikymesi, bendruomeniškumo kūrime, problemų sprendime. Mokytojai atvirai išsakė, ką būtų galima tobulinti mokyklos rutininiuose dalykuose, mokinių pažangos vertinime. Antradienį visi galėjome šiek tiek pabėgti nuo kasdienių mokyklos klausimų ir atsigręžti į save. Dieną pradėjome kūrybinėse dirbtuvėse „Metiniai tikslai. Kodėl jų reikia ir kaip juos išsikelti?", kurias vedė koučerė ir mūsų mokinio Tomo mama, Darija Tonkich. Dirbtuvėse teko apmąstyti savo vertybes ir balanso ratą. Buvo įdomu pasidalinti vieniems su kitais, o kas gi mums yra pamatinės vertybės, ar tai, kas svarbu man, atsispindi ir mano veikloje? Ar tą patį mato kiti? Mokėmės, kaip kelti tikslus, kuriuos būtų galima pasiekti. Buvo daug gerų emocijų, išėjome pakylėti, bet kartu ir susimąstę apie pokyčius, kuriuos galime daryti, bet kuriuos reikia planuoti.

O po pietų laukė labai įdomus ir išsamus Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos docentės dr. Agnės Brandišauskienės ir Psichologijos katedros profesorės dr. Loretos Bukšnytės-Marmienės seminaras „Mokyklos bendruomenės galia: kur ji gali slypėti?". Seminaro metu buvo pristatyti tyrimų duomenys, kuriuose atsiskleidė, kodėl vieni mokiniai pasiekia geresnių rezultatų nei kiti, ką reiškia paties vaiko keliami lūkesčiai sau, ir lūkesčiai keliami iš šalies. Buvo naudinga išgirsti įžvalgų, ką kiekvienas iš mūsų gali padaryti, kad mokinys pradėtų tikėti savo gebėjimais ir juos tobulintų. Ketvirtadienį ir penktadienį mokytojai skyrė savo laiką nuotoliniams susitikimams su tėveliais. Džiaugiamės prasmingai praleistu laiku kartu ir nekantriai laukiame sugrįžtančių į klases mokinių!

Kitos naujienos

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input