fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Erasmus+ projektų naujienos

VDU licėjus „Sokratus" dalyvauja net keliuose Erasmus+ projektuose kaip partnerinė mokykla. Pagal šiuos projektus vyksta įvairios veiklos ne tik mokykloje, bet ir už mokyklos ribų - susipažinti su kitų mokyklų patirtimi bei tų šalių tradicijomis vyksta mokytojai, o netrukus vyks ir mokiniai. Kviečiame paskaityti plačiau!

2022 m. vasario 27 d. - kovo 5 d. pradinių klasių mokytoja L.Bukauskienė ir teatro mokytoja S.Pikturnaitė viešėjo Valensijoje pagal Erasmus+ projektą PEARLS. Projekto tikslas - meninių disciplinų pagalba praturtinti ugdymo procesą, gerinant mokinių akademinius pasiekimus. 

Pirmąją dieną projekto dalyviai aplankė miesto merę bei aktyviai dalyvavo muzikos pamokoje! O antrąją dieną su profesionalia šokėja Liza mokėsi judesio ir šokio žingsnelių, kaip nesunkiai su vaikų pasiūlytais judesiais galima sudėlioti šokio choreografiją. Taip pat projekto dalyviai mokėsi, kaip pagal pasirinktą dainą galima paruošti šokį klasėje, judėti tiesiog suoluose ir naudoti jį pertraukėlių metu pamokoje. Trečiąją vizito dieną vyko teatro dirbtuvės, dalyviai mokėsi apšilimo, atsipalaidavimo ir dėmesio valdymo pratimų. Visi kūrė trumpus judesio etiudus ir kūno perkusiją. O dirbtuves užbaigė „Kulinarinė TV laida", kurios metu visi projekto partneriai turėjo savo kalbomis papasakoti ir suvaidinti, kaip gaminti savo šalių tradicinius patiekalus.

    received_1126670781488886.jpg        

Ketvirtadienį mokytojai mokėsi kūno perkusijos - užsiėmimą vedė viena iš mus priėmusios mokyklos mokytojų. Vėliau jos klasė pademonstravo savo išmoktą kūno perkusijos pasirodymą ir pakvietė visus prisijungti kartu. Kartu su vaikais sekėsi žymiai geriau! Popiet visi buvo pakviesti į miestelio parką, kuriame specialiai mums buvo surengtas valensijietiško folkloro ansamblio koncertas, kuriame groja ir dainuoja ir MOKYKLOS DIREKTORĖ! Pasirodymo atėjo pažiūrėti ir visa mokykla, o mokiniai, ant scenos pamatę direktorę, džiugiai skandavo jos vardą. Koncerto metu ne tik galėjome pasigrožėti jų tautiniais kostiumais, bet ir buvome pakviesti kartu šokti ant scenos. Penktadienį priėmusios mokyklos mokytojai pristatė, kokius meno projektus vykdo mokykloje ir kaip teigiamai jie veikia visą bendruomenę. Mokiniai patys kuria mokyklos aplinką, netgi turi radijo laidą, kuri transliuojama per miestelio radiją. Vėliau projketo dalyviai turėjo galimybę stebėti pamokas, pabendrauti su mokytojais apie jų darbo specifiką. Taip pat mūsų mokytojos pabendravo ir su mokiniais, kurie pasirodė labai atviri, smalsūs ir draugiški. Na, o mokymus užbaigė bendri pietūs su mokyklos mokytojais ir tradicine valensijietiška paelija, kurią specialiai mums paruošė geriausias miestelio šefas.

Lauksime parvežant naujų ugdymo metodų ir į mūsų licėjų! 

     

 

Kitos naujienos

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input