fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Erasmus+ projekto mobilumo vizitas Graikijoje

Gegužės 2-6 dienomis Kolumbo klasės mokinių grupė kartu su mokytojomis Gražina Vaitkunske, Lina Kopcikaite ir neformalaus ugdymo vadove Vitalija Latožaite dalyvavo Erasmus+ projekto „CLIL Connection. Exchanging and improving CLIL Practices Through Europe“ veiklose Graikijoje.

Pirmadienio dieną projekto dalyviai pradėjo lankydami pirmąją nepriklausomos Graikijos valstybės sostinę - Nafpliją. Mokiniai pėsčiomis kirto Korinto kanalo, jungiančio Jonijos ir Egėjo jūras, tiltą, kuris tapo tikru išbandymu, įveikiant aukščio baimę. Antradienį 6 Egalėjo progimnazijoje mokiniai vieni kitiems pristatė savo šalis ir mokyklas. Trečiadienio rytą Kolumbo klasės mokiniai pradėjo nuo užsiėmimo, kurio metu atliko grupines robotikos užduotis bei susipažino su robotu humanoidu. Na, o po pietų susipažino su Atėnų Egalėjo rajono Meru, aplankė Graikijos Parlamento rūmus, Prezidento ir Ministro pirmininko rezidencijas. Organizatoriai graikai surengė labai šiltą ir jaukią atsisveikinimo ceremoniją.
Dėkojame mus ypatingai šiltai priėmusiems graikų mokytojams ir šeimoms, kuriose mūsų mokiniai gyveno. Lauksime atvykstant į Lietuvą!

Kitos naujienos

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input