fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Erasmus+ projekto dalyvių vizitas Lietuvoje

Gegužės 23-27 dienomis mūsų licėjuje vyko Erasmus+ projekto "Los valores a través del arte/Values through art" Nr. 2020-1-ES01-KA229-082202 trečiasis tarptautinis susitikimas, kurio metu projekto partneriai iš Šibeniko vidurinės mokyklos (Kroatija), tarp kurių buvo 4 mokytojos ir 12 mokinių bei mokiniai iš Ispanijos (nuotoliniu būdu) kartu su mūsų mokiniais dalyvavo pačiose įvairiausiose veiklose, skirtose kuo geriau pažinti Europines vertybes per meną ir ne tik.

Visą savaitę mokiniai tobulino savo komunikacinius ir bendradarbiavimo gebėjimus, o taip pat turėjo ne vieną progą pademonstruoti ir savo kūrybiškumą. Štai antradienį susiskirstę į 5 skirtingas komandas Kroatijos ir mūsų licėjaus mokiniai, panaudodami natūralias gamtoje randamas medžiagas: lapus, akmenis, žiedus, šakeles ir konkorėžius kūrė išties nuostabias mozaikas, kurios nugulusios ant pievos, džiugino ir aplinkinių namų gyventojus. Ketvirtadienį su teatro mokytoja Sigita su mokiniai kūrė trumpus etiudus, parodydami, kiek daug visko galima parodyti nesikalbant: per emocijas, judesį, veido mimikas ir pan. Buvo labai įdomu spėlioti, kas ką vaidina Paskutinę susitikimo dieną visi dalyviai išbandė kūno perkusiją ir tiek rimtai į ją įsitraukė, kad ritmas nuvilnijo nuo Vilniaus iki Ispanijos! Ačiū muzikos mokytojui Eirimui.

Ir žinoma, daug dėmesio susitikimo metu skyrėme projekto partnerių šalių pažinimui, istorijai ir kultūrai: mokiniai parengė pristatymus ir viktorinas apie savo šalį, aplankėme ir Valstybės pažinimo centrą, apie didingą Lietuvos istoriją sužinojome viešėdami Trakuose ir Kernavėje (ačiū už smagius įspūdžius ir gerą nuotaiką anglų k. mokytojai Gražinai ir istorijos mokytojai Linai). Projekto partneriai turėjo unikalią progą susipažinti su visa mokyklos bendruomene dalyvaudami "Sokratus puotoje"! Džiaugiamės, kad visą savaitę projekto partnerius "globojo" ispanų kalbos mokytoja Maria, dalinusi visiems gerą nuotaiką, o partnerius iš Ispanijos (net ir dalyvaujant nuotoliu), labai sumaniai ir aktyviai įtraukusi į veiklas. Ačiū tau, Maria! Atsisveikinome labai šiltai, o geriausiai projekto susitikimą apibūdino vienas iš Kroatijos mokinių: "Nenoriu dar namo, norėčiau čia likti" 

Direktoriaus pavaduotoja pagrindiniam ugdymui Roberta Žižienė

Kitos naujienos

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input