fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programų vykdymas

VDU licėjus „Sokratus“ nuo šių mokslo metų imasi naujos veiklos srities – mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programų vykdymo. Kartu su Utenos švietimo centru buvo parengta ir akredituota kvalifikacijos tobulinimo programa „Istorijos ir pilietinio ugdymo aktualijos: nuo dalyko link kompetencijų ugdymo“.

Ji pradėta įgyvendinti spalio 13-15 d. Palangoje, bendradarbiaujant su Tautinių mažumų departamentu prie LR Vyriausybės. Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytojams, dėstantiems tautinių mažumų mokyklose vyko seminaras „Pilietiškumo ugdymas ir daugiatautės visuomenės sugyvenimas“.

Seminare su mokytojais bendravo ir užsiėmimus ved4 VDU licėjaus „Sokratus“ direktorius dr. Mindaugas Nefas, licėjaus valdybos narys doc. dr. Arturas Mickevičius ir VDU dėstytojas dr. Linas Venclauskas. Dalyviai analizavo atnaujinamą ugdymo turinį, gilinosi į tautinių grupių istoriją Lietuvoje skirtingais istorijos tarpsniais.

Pasak už kvalifikacijos programas atsakingo doc. dr. A. Mickevičiaus, šiuo metu yra ne tik puikus metas, bet ir didelis poreikis. Prasidėjo bendrojo ugdymo programų pertvarka, yra atnaujinamas ugdymo turinys, tad mokytojams reikalinga pagalba siekiant pasirengti pokyčiams ir juos įgyvendinti mokyklose. Be to, ilgą laiką mokytojų kvalifikacijos kėlimas buvo paliktas savieigai, mokytojams itin trūko dalykinio tobulinimo, todėl VDU licėjus „Sokratus“ siekia pasitelkti geriausius savo specialistus ir sutelkti kitus profesionalus.

Ateityje ketinama vykdyti kvalifikacijos tobulinimo programas ir kitų dalykų mokytojams, šiuo metu vyksta parengiamieji darbai.

 Direktorius ugdymui dr. Mindaugas Nefas

Kitos naujienos

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input