fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Erasmus+ CLIL projekto mobilumo vizitas Italijoje

Tęsdami Erasmus+ projekto 2020-1-ES01-KA229-082954_4" CLIL Connection. Exchanging and Improving CLIL practices through Europe" veiklas, šįkart visi projekto partneriai susitiko Italijoje. Į susitikimą išvyko Šekspyro klasės mokinių delegacija kartu su mokytojomis Alma Mikalauskiene ir Justina Šimanskiene.

Visą savaitę mūsų penktokai: Emilija, Jokūbas, Kasparas, Mantas ir Milda aktyviai dalyvavo projekto veiklose. Štai, pvz. vieną dieną mokiniai susiskirstė į mišrias grupes ir atliko užduotis, žiūrėjo video, šoko. Po trumpos pertraukos sukūrė savo šalies vėliavą ir užrašė savo norą pasauliui, kurį užkabino ant norų medžio. Vos tik atlikę užduotį visų šalių mokiniai išėjo į mokyklos kiemą ir pasodino po hortenziją. Ją papuošė savo kurtomis vėliavomis. Vakare lankėmės merijoje ir įteikėme prisiminimo dovanas bei puikiai praleidome laiką.
Trečiadienis Italijoje buvo kupinas muzikos. Mokiniai gamino muzikos instrumentus, lankėsi muzikos intrumentų muziejuje, kuriame du broliai kolekcionuoja viso pasaulio instrumentus, grojo tereminu - vieninteliu pasaulyje instrumentu, kuriuo grojama jo nepalietus, bendravo, žaidė, klausė įvairių šalių dainų ir kartu dainavo karaoke.


Ketvirtadienį projekto dalyviai apsilankė Milane. Miesto centro dangoraižiai, Milano gatvės, paminklai, vertikalus miškas, Vittorio Emanuele II galerija, katedros didybė - visa tai užfiksuota nuotraukose ir atmintyje. Mokiniai ir mokytojai projekto susitikimo metu pasisėmė daugiau žinių apie meno įtaką mokymuisi, kaip galima įvairiomis meno rūšimis - ypač muzika, išreikšti save, na ir, žinoma, dar kartą įsitikino, kaip gerai yra mokėti daug kalbų.


Mokytojos: Alma Mikalauskienė ir Justina Šimanskienė

Kitos naujienos

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input