fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Prasidėjo NordPlus Junior projekto įgyvendinimas

Šiais mokslo metais mūsų mokykla laimėjo Švedijos Aukštojo Mokslo Tarybos finansuojamą NordPlus Junior projektą „Skaitmeninis raštingumas ir darnus vystymasis XXI a. mokykloje" (projekto paraišką parengė anglų k. mokytoja Gražina Vaitkunskė). Projekte dalyvauja mokiniai ir mokytojai iš Estijos, Latvijos ir Švedijos mokyklų, o pirmasis susitikimas įvyko koordinuojančioje šalyje - mūsų VDU licėjuje „Sokratus"!

Intensyvus pirmadienis, kartu su svečiais iš Latvijos, Estijos ir Švedijos! Pristatėme šalis ir mokyklas, diskutavome apie darnaus vystymosi tikslus ir sprendžiamas problemas pasaulyje bei savo šalyse, o popietę praleidome Miesto laboratorijoje.

Tvarių dirbtuvių antradienis Nordplus Junior stovykloje: siuvome draugystės kiltą, gaminome muilą, mokėmės lietuvių kalbos. Po pietų žaidėme žaidimą “Scavenger Hunt”, kur ieškojome tvarių pastatų Vilniuje ir mėgavomės Vilniaus panorama iš Šv. Jonų bažnyčios medinės varpinės.

Trečiadienio Nordplus dalyvių sveikuoliškos veiklos Anykščių apylinkėse: kūno ir sielos atgaiva Lajų take, Laimės žiburyje bei lietuviškų tradicijų ir kultūros puoselėjimas Niūronių kaimo etnografinėje sodyboje.

Skaitmeninis ketvirtadienis Nordplus stovykloje: aktyvios veiklos tarptautinėje meno galerijoje po atviru dangumi, tvarumo integravimas sportinėse veiklose bei Stop motion filmukų kūrimas.

Penktadienio atsiveikinimo popietėje netrūko emocijų – per savaitę laiko visi spėjo susidraugauti, tad nesinorėjo skirtis. Nekantriai lauksime susitikimo ir kitų projekto veiklų.

Anglų kalbos mokytoja Gražina Vaitkunskė

Kitos naujienos

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input