fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

2022 metų Kultūros ministerijos premijos net dviems mūsų mokytojoms!

Gruodžio 15 dieną Vilniuje Kultūros ministras Simonas Kairys Nacionalinėje dailės galerijoje įteikė šių metų Kultūros ministerijos premijas labiausiai įvairiose srityse nusipelniusiems kultūros ir meno darbuotojams, kūrėjams. 

Net dviems mūsų mokyklos mokytojoms buvo įteiktos 2022 metų Kultūros ministerijos premijos: už geriausias kultūrinės edukacijos veiklas vaikams įteikta jau šešerius metus aktyviai kultūros lauke veikiančiai, įtrauktimi, tarpdiscipliniškumu ir tarptautiškumu pagrįstai vaikų ir paauglių literatūros pažinimo programos „Vaikų žemė“ komandai, kurios dalimi yra ir mūsų teatro mokytoja Sigita Kamandulienė, antroji - Jaunojo kūrėjo premija skirta naujosios vokalinės muzikos kolektyvui „Melos“ – profesionaliųjų jaunųjų atlikėjų grupei, kurioje dainuoja mūsų muzikos mokytoja Augustė Andrijauskaitė! Džiaugiamės, didžiuojamės ir sveikiname!!!

Muzikos mokytoja Augustė Andrijauskaitė  Teatro mokytoja Sigita Kamandulienė

https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1846322/vilniuje-iskilmingai-iteiktos-2022-metu-kulturos-ministerijos-premijos?fbclid=IwAR0Nk17dJzdCIq0b_DfJSAWJDijRsQLILG4WnRKVOLoqcvIrhnttMCjQ2Xo

Kitos naujienos

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input