fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba nuotolines Atvirų durų dienas (plačiau čia)  Registruotis

Neformalusis ugdymas

Socratus icon

Neformalus ugdymas licėjuje grindžiamas tuo, kad vaikai jo metu gautų įvairiapusiškų žinių, skleistųsi jų fiziniai bei protiniai gebėjimai. Užsiėmimus veda kvalifikuoti specialistai, o veiklų grafikas patogiai sudėliotas atsižvelgiant į tėvų darbotvarkes. Svarbu pastebėti, jog veiklas vykdome tiek licėjaus patalpose, tiek ir vykdami į išvykstamąsias sesijas. Turime tam skirtą saugų ir patogų transportą. Kokius būrelius siūlome?

Licėjuje siūlome rinktis būrelius, kuriuose vaikai gali atrasti save įvairiose srityse: menai, sportas, technologijos ir kita. Iš gausybės neformalaus ugdymo pasiūlos atsirinkdami būrelius savo mokiniams siūlome tik tuos, kuriuos veda profesionalūs neformalaus ugdymo vadovai – konkrečios srities specialistai, žmonės, mylintys savo veiklą.

Šiais mokslo metais siūlome vaikams rinktis šachmatų, robotikos, karatė, baseino, šokio bei keramikos būrelius, kurie vyksta iš karto po pamokų ir vaikai gali būti užimti iki 18:00 val. Taip pat siūlome ir logopedo paslaugas, o užsiėmimų metu vaikams padedama šalinti kalbėjimo, rašymo sutrikimus. Tai ne tik gerina mokymosi proceso rezultatus, bet ir suteikia papildomo pasitikėjimo savimi.

NEFORMALAUS ugdymo grafiką galite rasti čia

Tam, kad būtų lengviau išsirinkti, pateikiame daugiau informacijos apie atskirus užsiėmimus:

Šachmatai

Būrelį veda charizmatiškasis Andrius Mulevičius, kuris šachmatų treneriu dirba jau daugiau nei 15 metų. Andriaus auklėtiniai nuo 2 iki 75 metų amžiaus, galintys pasigirti svariais laimėjimais šachmatų bendruomenėje. Jis pats - įvairių šachmatų varžybų, dvikovų dalyvis bei nugalėtojas. Šachmatai – puikus būdas lavinti strateginį mąstymą ir nugalėtojo savybes.

Robotika

Robotikos būrelius licėjuje kuruoja „Robotikos akademijos“ lektoriai. Ši akademija – tai Nr. 1 Technologinio ugdymo įstaiga Lietuvoje, o jos veiklos sritys: LEGO, robotika, programavimas, kūrybiškumas ir teigiami įpročiai skaitmeninio raštingumo srityje. Užsiėmimus taip pat veda „Robotikos mokyklos“ atvykstantys mokytojai. Ši mokykla savo veiklą vykdo jau 9 metus, su partneriais iš viso pasaulio kuria įvairias mokymo metodikas bei turi sukaupusi itin didelę patirtį vaikų neformaliajame ugdyme. Mūsų mokiniai bei mokytojai dalyvauja robotikos varžybose įvairiose pasaulio šalyse: JAV, Kinijoje, Meksikoje, Dubajuje bei Europos valstybėse. Mokome vaikus apjungdami ir vystydami programavimo, mechanikos, elektronikos sritis, vadovaujamės STEAM principais. Kviečiame išbandyti!

Karatė

„Karate Akademija” – tai viena profesionaliausių pakopinio ugdymo karate mokyklų Lietuvoje. Mokyklos įkūrėjas Rytis Bublevičius (6 Dan), Vadovybės apsaugos departamento, asmenų apsaugos karininkas, majoras. Tarptautinėje Tradicinio karate arenoje Rytis žinomas kaip ilgametis profesionalus sportininkas bei puikus treneris, išugdęs virš 20-ies juodo diržo meistrų bei virš 10-ies Europos ir Pasaulio čempionų. „Karate Akademija” savo nariams suteikia visas galimybes dalyvauti atestaciniuose egzaminuose, turnyruose Lietuvoje, o taip pat – Tarptautinės Fudokan Karate Federacijos varžybose bei renginiuose visame pasaulyje. Daugiau apie akademijos veiklą.

Baseinas

Tai puiki pramoga ir sportas. Vaikai į užsiėmimus saugiai ir patogiai vyksta licėjaus transportu. Jų priežiūrą užtikrina atsakingas mokytojas. Mažesnieji vaikai (darželis ir 0 kl.) mokosi plaukti Ozo „Plaukimo šeimos baseine“, kuris puikiai pritaikytas pradedantiesiems. Užsiėmimai vykdomi atsižvelgiant į amžiaus grupes (3 skirtingų gylių baseinai). Šiek tiek vyresni vaikai - 1-4 kl. – vyksta į vieną moderniausių baseinų Lietuvoje - „Fitus“ sporto klubo baseiną. Tai vaikų itin mėgstama veikla, kviečiame išbandyti ir išmokti plaukti arba tobulinti savo įgūdžius vandenyje.

Keramika

Keramikos būrelį veda Lietuvos dailininkų sąjungos narys Gvidas Raudonius. Menininkas aktyviai dalyvauja Lietuvoje ir užsienyje rengiamose parodose. Gvido keramikos kūrinių yra įsigiję daugelis Lietuvos ir užsienio muziejų, privačių asmenų. Menininkas kuria savo studijoje bei rengia keramikos kursus vaikams ir suaugusiesiems. Todėl tai puiki galimybė atrasti keramikos žavesį ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams.

Logopedas

Įveikiant kalbos ir kalbėjimo sutrikimus mokykloje, remiamasi kalbos mokslais: morfologijos, leksikologijos, fonetikos, sintaksės ir kt. duomenimis. Mokykliniame amžiuje padedame įveikti: garsų tarimo, fonologinio suvokimo, rašomosios kalbos sutrikimus (susiduriant su sunkumais skaityti ar suprasti skaitomus žodžius bei tekstą), specifinius skaitymo sutrikimus, rašymo sutrikimus dėl akustinių, optinių, erdvinių ir motorinių procesų pažeidimų. 

Mielai kviečiame registruotis į užsiėmimus. Jei turite klausimų ar pastebėjimų, kreipkitės asmeniškai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Dėkojame ir iki susitikimų neformalios veiklos užsiėmimuose!