Neformalus ugdymas

Neformalus ugdymas licėjuje grindžiamas tuo, kad vaikai jo metu gautų įvairiapusiškų žinių, skleistųsi jų fiziniai bei protiniai gebėjimai.  Iš gausybės neformalaus ugdymo pasiūlos atrinkdami būrelius savo mokiniams siūlome tik tuos, kuriuos veda profesionalūs neformalaus ugdymo vadovai – konkrečios srities specialistai, žmonės, mylintys savo veiklą.

Šiais mokslo metais siūlome vaikams rinktis šachmatų, vokalinės studijos, robotikos, karatė, baseino, šokių, golfo, IQ, ukulelių bei keramikos būrelius, kurie vyksta iš karto po pamokų ir vaikai gali būti užimti iki 18:00 val.

Golfo būrelis

Mokydamiesi golfo, vaikai ne tik atras naują hobį ir jo subtilybes, bet ir mokysis savybių, praversiančių gyvenime – ištvermingumo, sąžiningumo, pasitikėjimo, atsakomybės, susikaupimo, strateginio mąstymo, tvirtų principų žinojimo.
Plačiau: www.golfclub.lt

Šokių būrelis

„Mano vardas Darija ir šokis mane lydi jau apie 10 metų. Šoku Alos Duchavos šokių studijoje „Todes“, koncertinėje grupėje, dalyvauju seminaruose bei sausio mėnesį baigiau intensyvius trenerių kursus. Esu sukaupusi ganėtinai daug žinių ir patirties, kad tuo galėčiau pasidalinti su Jūsų vaikais“, – sako būrelio mokytoja.

Jo metu vyksta lankstumo lavinimas, kūno stiprinimo pratimai, judesių elementų ir choreografijų mokymasis, choreografinės atminties bei muzikalumo vystymas.

Vokalinė studija

Būrelis skirtas 0–4 klasių moksleivių muzikinių gabumų lavinimui bei smagiam laiko leidimui po pamokų. Muzikuodami drauge, mokiniai pažins ir atliks įvairių žanrų muziką, įgis sceninės kultūros patirties.

Užsiėmimų metu lavinamas balsas: mokomasi taisyklingo kvėpavimo, būtino dainavimui, skiriamas dėmesys intonacijai, ritmo pojūčio bei muzikinės klausos lavinimui ir, žinoma, kūrybiškumui. Kartu nepamirštama scenos kultūra: kaip reikia elgtis scenoje, įveikti jos baimę. Taip pat mokomasi ir sau pritarti instrumentu.

EIQ akademija

Vaikai mokosi pažinti skaičius ir skaičiuoti pagal pasaulyje pripažintą „NUMICON“ mokymosi programą. Tai matematinio skaičiavimo metodika, ypatinga tuo, jog vaikai mokosi suvokti skaičius per praktiką, lytėjimą, vaizdus bei žaidimą. „NUMICON“ priemonės padeda matyti bei paliesti aritmetinio veiksmo rezultatą, todėl įsiminti ir atlikti aritmetinius veiksmus yra daug lengviau.

Daugiau apie „EIQ Akademiją“: https://www.eiqakademija.lt/

Šachmatai

Būrelį veda charizmatiškasis Andrius Mulevičius, kuris šachmatų treneriu dirba jau daugiau nei 15 metų. Andriaus auklėtiniai nuo 2 iki 75 metų amžiaus, galintys pasigirti svariais laimėjimais šachmatų bendruomenėje. Jis pats – įvairių šachmatų varžybų, dvikovų dalyvis bei nugalėtojas. Šachmatai – puikus būdas lavinti strateginį mąstymą ir nugalėtojo savybes.

Robotika

Užsiėmimus veda iš „Robotikos mokyklos“ atvykstantys mokytojai. Ši mokykla savo veiklą vykdo jau 10-us metus, su partneriais iš viso pasaulio kuria įvairias mokymo metodikas bei turi sukaupusi itin didelę patirtį vaikų neformaliajame ugdyme. Mūsų mokiniai bei mokytojai dalyvauja robotikos varžybose įvairiose pasaulio šalyse: JAV, Kinijoje, Meksikoje, Dubajuje bei Europos valstybėse. Mokome vaikus apjungdami ir vystydami programavimo, mechanikos, elektronikos sritis, vadovaujamės STEAM principais. 

Daugiau informacijos: https://robotikosmokykla.lt/uzsiemimai-vaikams/

Karatė

Užsiėmimus veda tradicinio karate klubo „Karateka“ vadovas bei treneris Denis Balinskis: Lietuvos tradicinio karate do čempionas, Europos čempionatuose 2013 m. iškovojęs bronzos, o 2019 m. – sidabro medalį.

Karate vaikams tikslas – supažindinti su tradiciniu karate menu žaidimo forma, stiprinti vaiko fizines ir dvasines savybes, koncentraciją bei koordinaciją, ugdyti nugalėtojo charakterį ir norą varžytis.

Daugiau informacijos: https://karateka.lt/

Baseinas

Tai puiki pramoga ir sportas – vaikai mokosi plaukti viename moderniausių baseinų Lietuvoje – „Fitus“ sporto klubo baseine. Į užsiėmimus mokiniai saugiai ir patogiai vyksta licėjaus transportu, o jų priežiūrą užtikrina atsakingas mokytojas. Kviečiame išbandyti ir išmokti plaukti arba tobulinti savo įgūdžius vandenyje.

Keramika

Keramikos būrelį veda Lietuvos dailininkų sąjungos narys Gvidas Raudonius. Menininkas aktyviai dalyvauja Lietuvoje ir užsienyje rengiamose parodose. Gvido keramikos kūrinių yra įsigiję daugelis Lietuvos ir užsienio muziejų, privačių asmenų. Menininkas kuria savo studijoje bei rengia keramikos kursus vaikams ir suaugusiesiems, todėl tai puiki galimybė atrasti keramikos žavesį ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams.

Ukulelių būrelis

Būrelis skirtas muzikinių gabumų lavinimui bei smagiam laiko leidimui po pamokų. Darbas vyksta grupėje. Muzikuodami drauge, mokiniai pažįsta ir atlieka įvairių žanrų muziką, įgyja sceninės kultūros patirties. Būrelio vadovas – muzikos mokytojas Eirimas Velička.

Registruotis